Főbb feladatok

  • Sajtóközlemények, cikkek és egyéb médiaanyagok létrehozásának és terjesztésének felügyelete
  • Az MCC kutatóival és szakértőivel történő együttműködés, a különböző tudományos és politikai anyagok rendszeres publikálásának megszervezése
  • Kapcsolatok fejlesztése és fenntartása a kulcsfontosságú nemzetközi médiával, újságírókkal
  • A médiapartnerekkel való együttműködési lehetőségek azonosítása az MCC sajtóhálózatának bővítése érdekében
  • A nemzetközi média megjelenések figyelemmel kísérése, a lehetséges együttműködések jelzése
  • Rendszeres jelentések és elemzések készítése a médiavisszhangról és a felmerülő kérdésekről
  • Az MCC-vel kapcsolatos nemzetközi médiaérdeklődések és jelentések felügyelete

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség (PR/ újságírás/kommunikáció szakirány)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (C3)
  • MS office felhasználói szintű ismerete

Egyéb szükséges készségek, képességek

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó időgazdálkodási rutin
  • Rugalmasság
  • Tettrekészség
  • Jó problémamegoldó képesség

Szakmai tapasztalat:

  • Minimum 3-5 éves tapasztalat nemzetközi médiamenedzsmentben
  • Tapasztalat kríziskommunikációban

Előny

  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Munkavégzés, szerződési feltételek

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Jelentkezési határidő: 2024. április 30. - elbírálás a pályázatok beérkezését követően folyamatosan

Kezdési időpont: a pályázatok elbírálását követően azonnal

Amit biztosítunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Fiatalos csapat