Főbb feladatok

  • A Kommunikációs Igazgatóság tevékenységi- és hatáskörébe tartozó adminisztrációs teendők ellátása
  • Webhely kezelés
  • Az angol nyelvű webhely fejlesztésének, karbantartásának és optimalizálásának felügyelete
  • Annak biztosítása, hogy az angol nyelvű webhely tartalma naprakész, lebilincselő és összhangban van a szervezet céljaival
  • A szervezetek közötti kommunikáció és a proaktív partnerség elősegítése a releváns információk weboldalon való közzététele érdekében
  • Közösségi média kezelése
  • Vonzó tartalom összeállítása és létrehozása angol közösségi médiaplatformokon
  • Annak biztosítása, hogy az MCC tevékenységei megjelennek az MCC különböző social media felületein
  • Különböző eseményeken történő részvétel, azokról élőben történő közvetítés a közösségi médiában

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség (BA marketing vagy kommunikáció szakirány)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (C3)
  • MS office felhasználói szintű ismerete

Egyéb szükséges készségek, képességek

  • Kiváló multitasking képességek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó időgazdálkodási rutin
  • Rugalmasság
  • Tettrekészség
  • Jó problémamegoldó képesség

Szakmai tapasztalat:

  • Minimum 3-5 éves tapasztalat honlapkezelésben és közösségi média koordinációban

Munkavégzés, szerződési feltételek

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Jelentkezési határidő: 2024. április 30. - elbírálás a pályázatok beérkezését követően folyamatosan

Kezdési időpont: a pályázatok elbírálását követően azonnal

Amennyiben „nemzetközi kommunikációs koordinátor” pozíciónk felkeltette érdeklődését, küldje meg bérigénnyel ellátott önéletrajzát a karrier@mcc.hu e-mail címre.

Amit biztosítunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Fiatalos csapat