Főbb feladatok

  • A Pszichológia Iskola egyes műhelyeivel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, dokumentációk kezelése
  • Szakmai rendezvények szervezésében és lebonyolításában való részvétel
  • Az Iskola weboldalának kezelése
  • Szakmai tevékenységbe való bekapcsolódás
  • Az Iskola szakmai tevékenységével kapcsolatos teendők koordinálása
  • Szakmai programok, projektek előkészítése, megvalósításának támogatása
  • Szakmai programok résztvevőivel való kapcsolattartás
  • Szakmai ügyekben való belső kommunikációs feladatok ellátása
  • Az Iskola kiadványainak és publikációs tevékenységeinek szervezése
  • Az Iskola szakmai stratégiájának megvalósításában történő közreműködés

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség pszichológia/mentálhigiénés területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Nagyfokú precizitás és terhelhetőség
  • Megbízhatóság, határidők tartása
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word)

Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk!

Előnyt jelent

  • Adminisztrációban, rendezvények szervezésében szerzett tapasztalat

Fontosabb kompetenciák

  • Kiváló kommunikációs készség mind szóban, mind írásban
  • Önállóság
  • Magasfokú problémamegoldó készség, szervezőkészség
  • Kezdeményezőkészség, pozitív hozzáállás a feladathoz

Munkavégzés, szerződési feltételek

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Kezdési időpont: a pályázatok elbírálását követően azonnal

Amit biztosítunk

  • Hosszú távú perspektíva
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Fiatalos csapat