Highlights of Hungary-ről:

A Highlights of Hungary nonprofit kezdeményezés közel egy évtizede kategóriák nélkül díjazza a legkiválóbb magyar, példaértékű kreatív teljesítményeket. Az elismerést egész éves, folyamatos és komplex marketingkommunikációs kampánnyal támogatja.

Feladatok:

  • Kampánytervezés és annak végrehajtása
  • Rendezvényszervezés
  • A kampányok PR támogatása
  • Tartalomgyártás
  • Közösségi felületek teljeskörű menedzselése
  • Külső partnerekkel való együttműködés
  • Kampány hatékonyság elemzés
  • Piackutatás

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Minimum 5 éves releváns munkatapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (bölcsész és kommunikációs szakirány előny)
  • Kiváló magyar nyelvismeret és helyesírás, valamint stabil angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (kampányok kapcsán)
  • Jó szervező készség
  • Terhelhetőség, különösen a kampányok kiemelt időszakaiban
  • Nyitottság
  • Kiváló együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • Marketingkommunikációs ügynökségi tapasztalat
  • Média és TV riporteri szakértői tapasztalat
  • CSR projektmenedzsmentben való jártasság

Munkavégzés, szerződési feltételek:

  • Teljes munkaidős (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével

Amit biztosítunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Lendületes, innovatív csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség