Főbb feladatok

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Irodai eljárások szervezése és koordinálása
  • Rendezvények szervezésében való közreműködés
  • Kapcsolattartás a szervezet egységeivel és külsős partnerekkel
  • Beszerzésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Elszámolások, beszámolók elkészítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Személyes készségek

  • Precizitás, pontosság
  • Önállóság, magas fokú problémamegoldó készség
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Irodavezetői vagy pénzügyi tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Tehetséggondozásban szerzett tapasztalat
  • Oktatásszervezési rutin

Munkavégzés, szerződési feltételek

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével

Munkavégzés helye

Eger

Jelentkezési határidő: 2024. április 30. – elbírálás a pályázatok beérkezését követően folyamatosan

Kezdési időpont: a pályázatok elbírálását követően azonnal

Amit biztosítunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Lendületes, innovatív csapat
  • Családias, barátságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör