Főbb feladatok

  • Az MCC belső és külső kommunikációs tartalmainak elkészítésében és közlésükben való részvétel
  • Kommunikációs és marketingkampányok irányítása és lebonyolítása
  • Kapcsolattartás az MCC vidéki és külföldi operációival, ezen egységek kommunikációjuknak az irányítása és támogatása
  • Az MCC képzési programjainak felvételi kampányaihoz köthető kommunikációs stratégia kidolgozása és megvalósítása
  • Az MCC honlapjának szerkesztésében, a közösségi médiafelületek kezelésében való közreműködés, javaslattétel a tartalmak összeállítására
  • Kommunikációs stratégiák elkészítésében való részvétel
  • Beszédírás és felkészítő anyagok elkészítése
  • Kapcsolattartás az MCC partnerszervezeteivel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • Többéves szakmai tapasztalat intézményi kommunikátorként
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office ismeretek

Egyéb szükséges készségek, képességek

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Együttműködési képesség
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Elhivatottság
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Munkavégzés, szerződési feltételek

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Jelentkezési határidő: 2024. április 14. - elbírálás a pályázatok beérkezését követően folyamatosan

Kezdési időpont: a pályázatok elbírálását követően azonnal

Amit biztosítunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Fiatalos csapat