Főbb feladatok

  • Egri központunk kiépítésében való közreműködés
  • Folyamatosan fejlődő, kölcsönösen pozitív kapcsolat kialakítása általános iskolákkal, városvezetéssel, pedagógusokkal, helyi civil szervezetekkel és egyházakkal
  • A program helyi kampánytevékenységének koordinálása
  • A diákok fejlődésének figyelemmel kísérése, közösségépítés
  • Programszervezés és -lebonyolítás diákok és szüleik számára (pénteki és szombati képzési napok)
  • Nyári élménytábor szervezése
  • Kapcsolattartás a helyi médiaorgánumokkal
  • A projekt cselekvési ütemtervében meghatározott feladatok végrehajtása
  • A szakmai anyagok előállításában való közreműködés, szakmai beszámolók készítése
  • Együttműködés a program szakmai és pénzügyi vezetésével, a regionális munkatársakkal

Munkakör betöltésének feltételei

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Pedagógiai tapasztalat (iskolai vagy ifjúsági közösségek vezetésében szerzett tapasztalat)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Személyes készségek

  • Kreativitás, nyitottság, rugalmasság, motiváltság
  • Önállóság, magas fokú problémamegoldó készség, proaktivitás
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precizitás, pontosság
  • Nagy munkabírás, energikusság
  • Aktív csapatjátékos személyiség

Előnyt jelent

  • Tehetséggondozásban szerzett tapasztalat
  • Projektmunkában szerzett jártasság
  • Oktatásszervezési rutin
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány (aktív vezetői gyakorlat), saját gépjármű

Munkavégzés, szerződési feltételek

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével

Munkavégzés helye

Eger

Jelentkezési határidő: 2024. április 30. – elbírálás a pályázatok beérkezését követően folyamatosan

Kezdési időpont: a pályázatok elbírálását követően azonnal

Amit biztosítunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Lendületes, innovatív csapat
  • Családias, barátságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör