Főbb feladatok

  • Sajtóval és egyéb médiumokkal való kapcsolattartás
  • Sajtómegkeresések kezelése és sajtóesemények megszervezése
  • Médiaszereplések szervezése és tartalmának összeállítása
  • Médiamegjelenések figyelemmel kísérése és értékelése
  • Sajtóközlemények megírása
  • Kommunikációs partnerekkel és ügynökséggel való kapcsolattartás
  • Az Alapítvány oktató, előadói, vezető munkavállalói médiaszereplésének irányítása
  • Rendezvények kommunikációjában való közreműködés
  • Rendszeres publikációs tevékenység
  • Podcastek gyártása, moderátori tevékenység ellátása
  • Belsős szakmai anyagok szerkesztése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat

Egyéb szükséges készségek, képességek

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Együttműködési készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Pontosság
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Munkavégzés, szerződési feltételek

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Jelentkezési határidő: 2024. április 14. - elbírálás a pályázatok beérkezését követően folyamatosan

Kezdési időpont: a pályázatok elbírálását követően azonnal

Amit biztosítunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Fiatalos csapat