Feladatok:

  • Építőipari projektek teljes körű gazdasági menedzselése
  • Beruházási projektekhez kapcsolódóan a költségvetés előkészítése és folyamatos teljesítésének ellenőrzése
  • A projektek számviteli támogatása
  • Ad hoc és rendszeres beszámolási kötelezettség belső és külső igények szerint
  • Tulajdonosi szemlélet érvényesítése a projektekben

A munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség (Pénzügyi/Gazdasági)
  • Minimum 2 éves kontroller munkakörben szerzett tapasztalat, magyar építőipari cégnél
  • Számítástechnikai ismeretek, magas szintű Excel használat

A munkakör betöltéséhez szükséges készségek

  • Tettrekészség
  • Precizitás
  • Monotonitás tűrés
  • Jó időgazdálkodási rutin
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • MS Project felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés, szerződési feltételek

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő: 2023. november 30.

Elbírálás: a pályázatok beérkezését követően folyamatosan

Kezdési időpont: kiválasztást követően azonnal

Amit biztosítunk

  • Határozatlan időre szóló, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Stabil munkaadói háttér